Navigation




Square Dancing 2009 Results


MAINSTREAM

Gold, Richard Schoessler, Apache Junction, AZ
Gold, Marge Schoessler, Apache Junction, AZ
Gold, Charles Weiss, Mesa, AZ
Gold, Sandi Weiss, Mesa, AZ
Gold, Fred Winkler, San Manuel, AZ
Gold, Sallie Winkler, San Manuel, AZ
Gold, William Franks, Star Valley, AZ
Gold, Freddi Franks, Star Valley, AZ 

Silver, Bruce Iveson, Santa Clara, UT
Silver, Sandi Iveson, Santa Clara, UT
Silver, John Hood, Agoura Hills, CA
Silver, Sandy Hood, Agoura Hills, CA
Silver, Donald Krall, Granada Hills, CA
Silver, Mylta Woodruff, Canoga Park, CA
Silver, Roy Woodard, Newhall, CA
Silver, Jean Woodard, Newhall, CA 

Bronze, Robert Mackie, Sechelt, BC, Canada
Bronze, Louise Parker, Sechelt, BC, Canada
Bronze, Chuck Hall, Apple Valley, CA
Bronze, Ester Hall, Apple Valley, CA
Bronze, Dee Hadfield, Logan, UT
Bronze, Diane Hadfield, Logan, UT
Bronze, Don Messenger, Apache Junction, AZ
Bronze, Betty Messenger, Apache Junction, AZ 

PLUS

Gold, Andy Bistline, Colorado Springs, CO
Gold, Verda Bistline, Colorado Springs, CO
Gold, George Heasley, Livingston, TX
Gold, Irma Heasley, Livingston, TX
Gold, Stan Douglas, Denver, CO
Gold, Marilyn Douglas, Denver, CO
Gold, Don Thoene, Sun City West, AZ
Gold, Diane Thoene, Sun City West, AZ

Silver, Dave Harbour, Leeds, UT
Silver, Alice Harbour, Leeds, UT
Silver, Bob Townsend-Manning, Washington, UT
Silver, Mary Townsend-Manning, Washington, UT
Silver, Dick Grisham, Surprise, AZ
Silver, Thelma Grisham, Surprise, AZ
Silver, David Cernic, St. George, UT
Silver, Lois Cernic, St. George, UT 

Bronze, Kay Mather, Salt Lake City, UT
Bronze, Darlene Foucault, Salt Lake City, UT
Bronze, Jerry Meyer, South Jordan, UT
Bronze, Geneene Meyer, South Jordan, UT
Bronze, Paul Collins, Seal Beach, CA
Bronze, Dayla Collins, Seal Beach, CA
Bronze, Lamont Hall, Pleasant View, UT
Bronze, Bonnie Hall, Pleasant View, UT 

ADVANCED

Gold, Paul Collins, Seal Beach, CA
Gold, Dayla Collins, Seal Beach, CA
Gold, Kay Mather, Salt Lake City, UT
Gold, Darlene Foucault, Salt Lake City, UT
Gold, Bud Howard, St. George, UT
Gold, Barbara Howard, St. George, UT
Gold, Jerry Meyer, South Jordan, UT
Gold, Geneene Meyer, South Jordan, UT 

Silver, Andy Bistline, Colorado Springs, CO
Silver, Verda Bistline, Colorado Springs, CO
Silver, George Heasley, Livingston, TX
Silver, Irma Heasley, Livingston, TX
Silver, Stan Douglas, Denver, CO
Silver, Marilyn Douglas, Denver, CO
Silver, Don Thoene, Sun City West, AZ
Silver, Diane Thoene, Sun City West, AZ 

Bronze, Dave Harbour, Leeds, UT
Bronze, Alice Harbour, Leeds, UT
Bronze, Bob Townsend-Manning, Washington, UT
Bronze, Mary Townsend-Manning, Washington, UT
Bronze, Dick Grisham, Surprise, AZ
Bronze, Thelma Grisham, Surprise, AZ
Bronze, David Cernic, St. George, UT
Bronze, Lois Cernic, St. George, UT 

RANDOM PLUS

Gold, Richard Schoessler, Apache Junction, AZ
Gold, Marge Schoessler, Apache Junction, AZ
Gold, Ron Erwin, Hooper, UT
Gold, Ray Erwin, Hooper, UT
Gold, David Cernic, St. George, UT
Gold, Lois Cernic, St. George, UT
Gold, Jerry Meyer, South Jordan, UT
Gold, Geneene Meyer, South Jordan, UT 

Silver, Andy Bistline, Colorado Springs, CO
Silver, Verda Bistline, Colorado Springs, CO
Silver, Lamar Bradshaw, Roy, UT
Silver, Ruth Bradshaw, Roy, UT
Silver, Dee Hadfield, Logan, UT
Silver, Diane Hadfield, Logan, UT
Silver, George Heasley, Livingston, TX
Silver, Irma Heasley, Livingston, TX 

Bronze, Don Thoene, Sun City West, AZ
Bronze, Diane Thoene, Sun City West, AZ
Bronze, George Johanson, Salt Lake City, UT
Bronze, Janice Johanson, Salt Lake City, UT
Bronze, Robert Mackie, Sechelt, BC, Canada
Bronze, Louise Parker, Sechelt, BC, Canada
Bronze, Dick Grisham, Surprise, AZ
Bronze, Thelma Grisham, Surprise, AZ