Navigation




Pickleball Mixed Doubles 2010 Results


50 - 54
Gold, Deb Arnold, Surprise, AZ
Gold, Ron Arnold, Surprise, AZ
Silver, Sherry Gusse, Madison, SD
Silver, Brian Jensen, Temecula, CA
Bronze, Susan Buerkens, Casa Grande, AZ
Bronze, Kenneth Reese, Casa Grande, AZ

55 – 59 – Division I
Gold, Sarah Gaines, St. George, UT
Gold, Allen Hager, Pemberville, OH
Silver, Lorraine Christensen, Granite Bay, CA
Silver, Alan Christensen, Granite Bay, CA
Bronze, Linda Lenzini, Surprise, AZ
Bronze, Rob Gartlan, Surprise, AZ

55 – 59 – Division II
Gold, Ellise Blom, Granite Bay, CA
Gold, Jan Hoogland, Leesburg, FL
Silver, Geralyn McEwen, St. George, UT
Silver, Marty Grossman, St. George, UT
Bronze, Karen Jerg, Sun Prairie, WI
Bronze, Jim Watson, Yuma, AZ

60 – 64 – Division I
Gold, Deb Harrison, The Villages, FL
Gold, Willis Freeman, The Villages, FL
Silver, Hilary Marold, Corpus Christi, TX
Silver, Charlie Marold, Corpus Christi, TX
Bronze, Barbara Wintroub, Santa Monica, CA
Bronze, Mark Friedenberg, Seattle, WA

60 – 64 – Division II
Gold, Irene Fraties, Rapid City, SD
Gold, John B. Grasso, Casa Grande, AZ
Silver, Linda Brandelius, Lincoln, CA
Silver, Dillard Cox, Lincoln, CA
Bronze, Linda Laymon, Surprise, AZ
Bronze, Lynn Laymon, Surprise, AZ

60 – 64 – Division III
Gold, Ruth Jacques, Buckley, WA
Gold, Ron Jacques, Buckley, WA
Silver, Cheri Reynolds, St. George, UT
Silver, Dave Ritch, St. George, UT
Bronze, Diane Peters, Loveland, CO
Bronze, Delbert Miller, Greeley, CO

65 – 69 – Division I
Gold, Sue Crader, Summerfield, FL
Gold, Rich Skaare, Summerfield, FL
Silver, Nancy Sass, Valley Center, CA
Silver, Lynn Carlson, Greenville, IL
Bronze, Rosemarie Pietromonaco, The Villages, FL
Bronze, Jim Wright, The Villages, FL

65 – 69 – Division II
Gold, Sharon Klotz, Lincoln, CA
Gold, Thomas Gatti, Lincoln, CA
Silver, Sue Jonas, Lincoln, CA
Silver, Ronald Hohman, Juneau, AK
Bronze, Donna Hunter, Apache Junction, AZ
Bronze, Leland Rients, Wilmar, MN

70 - 74
Gold, Betty Silver, Lake Forest Park, WA
Gold, Glen Brower, Surprise, AZ
Silver, Jo Hancock, Surprise, AZ
Silver, Don Walker, Wooster, OH
Bronze, Nikki Ryan, Bellevue, WA
Bronze, Yim Lee, Seattle, WA

75 - 79
Gold, Joyce Jones, Bothell, WA
Gold, Ken Kraft, Bothell, WA
Silver, Arlene Hart, Washington, UT
Silver, Fred Eggen, Mammoth Lakes, CA
Bronze, Beverly Foremaster, St. George, UT
Bronze, Dwain Olsen, St. George, UT